Фарм-клуб Полісся отримав солідне посилення
«Нехай не вигадує». Вірт жорстко розкритикував слова експідопічного
Швидкісний вінгер зі скандалом залишив новачка Першої ліги
14 липня 15:30
![<i>Юрій Вірт «Нехай не вигадує». Вірт жорстко розкритикував слова експідопічного](/upload/iblock/8fb/8fb9889faf0dc56f91c7c4780f225477.jpg.webp)
Юрій Вірт / Фото - ПФК Звягель
Головний тренер Звягеля Юрій Вірт спростував слова колишнього гравця клубу Богдана Оринчака щодо проблем із фінансуванням.
Розумію його образу – не запропонували новий контракт. А з фінансуванням у нас усе гаразд, нехай не вигадує. Нормальний бюджет, зарплату гравці отримують вчасно. Збори проходять у Звягелі, де створені добрі умови. Звичайно, що не все ідеально, але все, що необхідно для повноцінної підготовки, – маємо. Не розумію, навіщо Оринчак казав, що у Звягеля все було, а зараз нічого немає.Чесно, не люблю, коли порівнюють тренерів. У кожного свій стиль, своє бачення. Мене не треба боятися, мене треба поважати. Я так само переживаю за своїх підопічних, бо колись сам грав на високому рівні.
І повірте, якби я не піклувався за стан футболістів, зокрема, у Вересі, то ця б команда, напевно, й досі б грала у другій лізі. Невже хтось думає, що упродовж чотирьох років ми працювали на неякісних полях?
Нагадаємо, Звягель став бронзовим призером Другої Ліги і за результатами перехідних матчів пробився до Першої ліги.
Коментарі 0