«Немає на це часу». Нещерет – про свою гольову помилку в матчі за Динамо
![<i>Руслан Нещерет «Немає на це часу». Нещерет – про свою гольову помилку в матчі за Динамо](/upload/iblock/c25/c2509eb8d647105b9c6e81e33d43b8af.jpg.webp)
Голкіпер Динамо Руслан Нещерет прокоментував у ефірі УПЛ ТБ епізод зі своєю помилкою у матчі другого туру чемпіонату України проти Вереса (2:1).
– Не знаю. Хотів би, по-перше, вибачитися перед командою за таку помилку, що дав трошки їм понервувати, але я вважаю, що треба бути стійким – воротарям це дуже потрібно. І я вважаю, що треба негайно забути про цю помилку під час гри, тому що немає часу розчаровуватися.
– Наприкінці поєдинку був сейв від вас. Трошки підбадьорило це вас?
– Слухайте, я роблю свою роботу. Я, можна сказати так, виправив свою помилку, тому я радий, що ми перемогли.
– А загалом наскільки поєдинок для Динамо сьогодні важко або неважко складався?
– Верес зараз – хороша команда, вони це показали грою з Карпатами. Я вважаю, що те, як ми виходили в першому таймі з-під пресингу, було чудово. А у другому таймі, я ж кажу, якщо б не помилка, думаю, що спокійно би довели гру до переможної – і все.
– Попри перемогу, в роздягальню команда йшла з похмурими обличчями. Який настрій у роздягальні, яке налаштування перед поїздкою на матч-відповідь з Рейнджерс?
– Слухайте, це так, знаєте, як емоції після гри. Буває таке, що пропускаємо, буває важко потім оборонятися під кінець, коли йде навала. Але я вважаю, що настрій добрий. Всі зайшли, всі підтримали. Тому я вважаю, що будемо готуватися, як належить, до Рейнджерс.
Після гри головний тренер Динамо Олександр Шовковський заявив, що Нещерет зіграв так, як і має грати голкіпер киян.
Коментарі 0