Завтра 13
Розгорнути Згорнути

Ненад Лалатовіч: «Тільки останній тиждень ми працювали з 23 гравцями. До того було всього 15 футболістів»

Сербський наставник «Зорі» проаналізував причини поразки своєї команди
Головний тренер «Зорі» Ненад Лалатовіч прокоментував поразку від «Руха» (1:2) в стартовому турі УПЛ.

Перший тайм ми зіграли дуже добре. Забили, добре грали в високий пресинг. Розуміли, що суперник буде пресингувати, 5-6 гравців вступають відразу в відбір. Ми не дали їм скористатися цим, забили м'яч. Ще були моменти. У першому тайму виглядали краще, ніж суперник.

Початок другого тайму також був хорошим з нашого боку. У Русина був 100% шанс. Воротар зіграв добре.

Побачили, що на останні тридцять хвилин нашої команди не вистачило. Не всі пройшли збори з першого до останнього дня. Тільки останній тиждень ми працювали з 23 гравцями. До того було всього 15 футболістів.

«Рух» добре зіграв останні тридцять хвилин. Фізично вони виглядали краще. Моя команда почала грати дуже низько. Дали можливість діяти супернику, були далеко від гравців. Були також проблеми з передачами в центральній зоні.

Нам потрібно працювати далі. Потрібно, щоб повернулися травмовані. У нас нова команда. Ми потребуємо посилення перед наступним матчем.

«Рух» – молода команда. Тренер відмінно з ними працює. Вони дуже добре провели збори.

Ми продемонстрували в першому таймі, як хочемо грати. Коли у нас були сили, у суперника шансів не було.