Вчора 4
Сьогодні 0

Незважаючи на суху перемогу над македонцями, Ребров заявив, що потрібно покращувати гру в обороні

Тренеру «синьо-жовтих» недостатньо просто того факту, що команда не пропустила
14 жовтня 2023р. 18:58
Сергій Ребров / Фото - УАФ

Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував у ефірі MEGOGO перемогу в матчі відбору на Євро-2024 проти Північної Македонії (2:0).

Я дуже вдячний хлопцям. Македонія створювала моменти. Я бачив, що вони дійсно вийшли перемагати. Я вважаю, що ми сьогодні заслужено перемогли.

Македонцям вдалося притиснути нас до воріт наприкінці першого тайму? Я вважаю, що це більше психилогія. Коли ми забили гол, гравці трошки більше зосередилися на грі в обороні. Ми не контролювали м’яч, але це заслуга Македонії, яка намагалася зрівняти рахунок. Дуже гарно, що сьогодні вистояли.

Є претензії до захисту, але я завжди говорю, що на цьому рівні грають найкращі футболісти в Європі, тому, як я казав, Македонія дуже добре зіграла наприкінці першого тайму. Потрібно покращувати гру в обороні. Сьогодні був важливим результат. Ми подивимося всі ці моменти, проаналізуємо і готуватимемося до наступної гри.

Були моменти і в нас, і в Македонії. Якби забили другий, то було б спокійніше, але я вважаю, що ми заслужили цю перемогу. Як я завжди кажу, це перемога для нашого народу та ЗСУ.

Авжеж, буде ротація. Це буде також важлива гра, як і ця. Ці три очки дуже важливі, тому подивимося, як гравці будуть відновлюватися, і вирішимо.