Germany

Німеччина впевнено переграла Данію. Як це було

Усі головні події матчу 1/8 фіналу Євро-2024
Фото - DFB

90+5' Звучить фінальний свисток! 2:0 на користь Німеччини!

Голи: Гаверц, 53 (пен.), Мусіала, 68

90+4' Шмейхель ногою позбавив Гаверца дубля.

90+3' Меле перервав передачу на вірний вихід сам на сам.

90+1' Вірц переграє голкіпера, проте арбірт здіймає прапорець.

90' Арбітр додав п'ять хвилин.

88' Заміна. Німеччина. Антон замість Сане.

83' Фюллькруг небезпечно вривався, але офсайд.

81' Заміни. Данія. Дамсгор, Брюн-Ларсен і Вінн замість Крістенсена, Гейлунна та Баха.

80' Заміни. Німеччина. Вірц і Генріхс замість Мусіали та Раума.

69' Заміни. Данія. Поульсен і Нергор замість Сков-Ольсена та Ділейні.

68' ГОООООООООЛ! Здається, це кінець для данців! Мусіала відмінно реалізував вихід сам на сам!

66' Гейлунн знову не зміг переграти Ноєра!

65' Заміни. Німеччина. Фюллькруг і Джан замість Гюндогана й Андріха.

64' Сане має дякувати арбітру за зафіксований офсайд! Жахливий промах по порожніх воротах не увійде до фінальної статистики!

59' Вихід два в один від збірної Німеччини! Падіння Сане у штрафному! Арбітр показує підійматися!

53' ГОООООООООЛ! ЦЕ ВЖЕ НЕ СКАСУЮТЬ! Гаверц відкриває рахунок!

52' Арбітр знову дивиться VAR! Але в іншу сторону! Це ПЕНАЛЬТІ у ворота збірної Данії!

49' Невже знову ні?! Олівер спілкується із VAR! Знову гол скасовано!

48' ГООООООООЛ! Неймовірно! Андерсен! Друга сенсація за день? Захисник добив м'яч у ворота після скидки!

46' Розпочався другий тайм!

45+1' Лунає свисток на перерву в багатостраждальному матчі!

45' Небезпечно! Гейлунн виходив сам на сам із Ноєром. Німець врятував ворота!

37' Шмейхель рятує ворота данців!

Матч поновлено!

На полі справжня злива з градом!

36' Гру перервано через блискавку біля стадіону!

31' Гравці збірної Данії невдало скористалися нагодою!

30' Чудовий прохід Меле! Заробляє дуже небезпечний штрафний!

25' Крістенсену надають допомогу!

24' Небезпечний удар Меле! Не влучив у ворота!

21' Рюдігер блокує удар Еріксена!

16' Кроос влучає у стінку зі штрафного.

13' Мусіала не влучає у ворота здалеку!

11' Знову Шмейхель у грі! Декілька важливих сейвів!

8' Шмейхель тягне м'яч із дев'ятки!

7' Шалений постріл Кімміха! Шмейхель на місці!

4' І одразу ГОООООООООЛ! Шлоттербек! Стривайте. Арбітр спілкується з відеоасистентами! Ні, взяття воріт скасоване! Граємо далі!

3' Перший момент у зустрічі! Простріл до воротарської збірної Швейцарії не пройшов! Кутовий!

Матч розпочався!

Шановні читачі порталу XSPORT! Незабаром розпочнеться онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу Євро-2024 між Німеччиною та Данією. Вже відомі склади команд:

У суботу, 29 червня, 1/8 фіналу Євро-2024 збірна Німеччини зіграє із Данією.

Слідкувати за головними подіями матчу Німеччина – Данія можна, починаючи від 22:00 у цій публікації.