Вчора 4
Сьогодні 5

Ноа після крупної перемоги над Ружомбероком знаходиться за крок від групового турніру Ліги Європи

Вірмени зробили значний заділ перед поєдинком у відповідь
Вірменський клуб Ноа продовжує дивувати у кваліфікації Ліги конференцій.

У домашньому матчі проти словацького Ружомберока команда грала першим номером, створивши багато небезпечних моментів. Вже на 4-й хвилині Гонсало Грегорі відкрив рахунок, скориставшись помилкою воротаря.

На 79-й хвилині Гор Манвелян забив з пенальті, збільшивши перевагу своєї команди. А на 90-й хвилині Матеус Айяс поставив крапку у матчі, відправивши м'яч у сітку після подачі кутового. Підсумок – впевнена перемога Ноа з рахунком 3:0.

Ліга Європи. Плей-оф кваліфікації. Перший матч

Ноа (Вірменія) – Ружомберок (Словаччина) 3:0 (Грегорі 4, Манвелян 79 пен, Айяс 90)