Новачок « Дніпра-1 »: « Український чемпіонат точно сильніше румунського »
![Новачок « Дніпра-1 »: « Український чемпіонат точно сильніше румунського »](/upload/iblock/3fd/3fd2926bb3f877f1a6d4f1e8f2e3a1c7.jpg.webp)
Воротар « Дніпра-1 » Валентин Кожокару прокоментував прес-службі клубу свій перехід в українську команду.
« Мені все дуже подобається в клубі! Дуже хороша інфраструктура, тому я вважаю, що цей перехід стане великим кроком в моїй кар'єрі.Переговорний процес пройшов досить швидко: мені подзвонив агент, сказав, що є варіант, мені сподобалося — я тут. Нічого складного. Тепер, сподіваюся домогтися успіху на новому місці.
Я приїхав в Україну з відкритим серцем, тому сподіваюся, що проведу хороший сезон. Знаю, що тут досить сильний чемпіонат — точно сильніше румунського, так як є клуби з гучними європейськими іменами. Це буде великий виклик, але я готовий його прийняти.
Це вже не перша моя спроба виступів за кордоном, але для виступів за « Кротоні » і « Фрозіноне » я був занадто молодий. Зараз все абсолютно по-іншому: я набрався досвіду, зіграв більше сотні матчів в Румунії. Все буде зовсім інакше.
Хочу сказати одне: буду повністю віддаватися на тренуваннях і в іграх, щоб клуб досягав своєї мети ».
У Румунії він грав за « Вііторул ».
Коментарі 0