Новачок Динамо: «Олімпійській збірній дуже соромно перед нашими воїнами»
![<i>Максим Брагару Новачок Динамо: «Олімпійській збірній дуже соромно перед нашими воїнами»](/upload/iblock/e93/e9353769a931949a1c14b46f30be2be0.jpg.webp)
Півзахисник збірної України Максим Брагару поділився емоціями після сенсаційної поразки у матчі першого туру групового етапу Олімпійських ігор-2024 проти Іраку (1:2).
– Думки дуже негативні. Дуже соромно за цей результат перед нашими вболівальниками, перед нашими воїнами. Хочеться сказати: «Дякуємо» за цю можливість, що ми є тут. Дуже прикро, що ми програли таку гру. На мій погляд, ми повинні були вигравати цю гру. Наче, забили перший гол, усе добре – і потім такий пенальті. – Передивлялися епізод? Був пенальті?– Ні, ми не передивлялися. Проаналізуємо вже, коли буде теорія командна.
– У першому таймі захисник Іраку вибивав м'яч і влучив собі в руки. За таке дають пенальті?
– Думаю, так. Я не знаю, чому рефері навіть не дивився ВАР. Всі йому казали. Не розумію цього.
– Все ж таки в першому таймі ви створили багато моментів, грали краще. Згадується епізод, коли ти віддав на Хланя. Я вже бачив м'яч у воротах, а ти?
– Хотілося, але так сталося. Це футбол. Ми намагалися створювати моменти, хотіли забивати та виграти цю гру, але так сталося.
– Коли забив Рубчинський – це напрацьована комбінація?
– Зрозуміло, що ми працювали над цим. Дуже хороша подача була від Криськіва, і так сталося, що Батагов пробив, воротар відбив, і ми забили. Вже думали, що 1:0, все добре, під нашим контролем гра, але так сталося.
Нагадаємо, за день до того новий клуб Брагару, київське Динамо, знищило сербський Партизан, який їздив грати на росію (6:2).
Коментарі 0