Вчора 16
Сьогодні 4

Новий тренер Ліверпуля описав емоції після першої гри на «Енфілді»

Мерсісайдці обіграли Брентфорд
Головний тренер Ліверпуля Арне Слот підбив підсумки матчу 2 туру АПЛ проти Брентфорда (2:0). Слова менеджера наводить Sky Sports.

«Сьогодні ми справді добре зіграли в обороні. Виняток - два моменти біля наших воріт, один із яких був небезпечним. Ми контролювали контратаки, контролювали їхній розвиток. Крім того, у другому таймі ми створили багато добрих моментів.

Думаю, уболівальники Ліверпуля бачили таку гру під керівництвом Юргена дуже багато разів. Але під контролем я маю на увазі, що коли ми пропускаємо контратаку, то бачимо, як усі біжать назад, роблячи все можливе, щоби не пропустити. Сьогодні це виходило дуже добре, якщо не брати до уваги одного або двох стандартних положень. В одному з таких епізодів ми відіграли так добре, що зрештою забили перший гол. Зрештою, було видно, що Брентфорд не вистачив сил, щоб оборонятися завдяки нашим діям у першому таймі.

Думаю, більшість гравців цілком звикли до моїх вимог. Але це багато в чому пов'язано з тим, що це не так і відрізняється від того, що раніше робив Юрген. Можливо, є невеликі зміни, але в основному все те саме. Деякі деталі дещо відрізняються, але це також залежить від суперника. Іпсвіч і Брентфорд ускладнили нам завдання, але я не очікую, що вони потраплять у шістку найсильніших цього сезону. Тому проти команд, які можуть фінішувати у топ-6, нам є що доводити», сказав Слот.