Україна
Офіційний сайт:

Деталі турніру
Україна

Оболонь у меншості відстояла перемогу над Лівим берегом і зберегла прописку в УПЛ

Після успіху в першому матчі «пивовари» зіграли у стратегічно важливу нічию
Фото - УПЛ

У матчі-відповіді плей-оф за місце в українській Прем'єр-лізі Оболонь на виїзді зіграла внічию з Лівим берегом.

Перша зустріч завершилася перемогою «пивоварів» (1:0). І перший тайм підсумувався потрібними для команди «нулями».

А після перерви Осман залишив підопічних Валерія Іващенка у меншості. Сідней зрівняв рахунок за сумою двох зустрічей. Проте майже одразу Краснопір знову вивів гостей уперед. Після цього господарі не встигли перевести гру в додатковий час.

Оболонь виграла 2:1 за сумою двох зустрічей та зберегла прописку в УПЛ.