Очеретько – про Олімпійські ігри: «Щось неймовірне»
![<i>Олег Очеретько Очеретько – про Олімпійські ігри: «Щось неймовірне»](/upload/iblock/961/9610afa4cdc80d1b7508417b09c1edfa.jpg.webp)
Півзахисник збірної України на Олімпійських іграх-2024 Олег Очеретько поділився думками перед стартом команди на турнірі. Слова фахівця передає пресслужба УАФ.
– Ти був одним з тих, хто пройшов майже увесь шлях з командою до Олімпіади, починаючи з відбору. Чи вірив ти в те, що вам вдасться вийти на Олімпіаду? Що це значить особисто для тебе?– Особисто для мене це дуже велика відповідальність в першу чергу зараз і велика радість представляти Україну в даний час, у таку складну ситуацію. Шлях був тяжкий. Спершу, мабуть, не вірив, бо це щось таке неуявиме.
– Ти тут – один зі старожилів. Чи відчуваєш якусь підвищену відповідальність? Як будете допомагати молодим футболістам влитися в колектив і не хвилюватися?
– Підтримувати в першу чергу, бо всі ми розуміємо, що це важливі ігри, і повинні всі сконцентруватися на нашій грі, щоб показувати вболівальникам чудову гру та перемагати.
– Чи є якась команда, з якою особливо хочеш зустрітися на Олімпіаді?
– Та всі особливі. Я вважаю, що з усіма хочеться зіграти.
– Чи думав ти коли-небудь, що будеш грати офіційний поєдинок проти Аргентини?
– Ні, не думав. Це щось неймовірне.
– Чимало ветеранів також візьмуть участь у змаганнях. Чи підвищує це статус цього турніру?
– Звичайно. Кожен топ-футболіст, котрий буде грати, – це і мотивація для нас показати себе на їхньому рівні.
– Сьогодні відбулося перше тренування. У якому ритмі воно проходило, що було на ньому?
– В чудовому настрої воно проходило. Грали в футбол та грали в квадрати.
Раніше головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань розкрив деталі підготовки до турніру.
Коментарі 0