Вчора 4
Сьогодні 4

Одноклубник Мудрика приніс Шахтарю пряму путівку до ЛЧ. Огляд матчу Боруссія – Реал

«Вершкові» без Луніна виграли Лігу чемпіонів. «Поховав джмелів» орендований у Челсі футболіст
Фото - Боруссія Дортмунд

У фіналі Ліги чемпіонів мадридський Реал дотиснув дортмундську Боруссію (2:0). Перший тайм цілком залишився за «джмелями» – «вершкові» не завдали жодного удару в площину воріт.

Однак після перерви підопічні Карло Анчелотті перевернули гру. Рахунок за 15 хвилин до кінця основного часу відкрив Карвахаль. Подвоїв перевагу мадридців Вінісіус після передачі Матсена просто на суперника.

М'яч все ж таки побував у воротах Тібо Куртуа, який замінив Андрія Луніна після хвороби українця. Але гол Фюллькруга було скасовано через офсайд.