Вчора 13
Сьогодні 4
Розгорнути Згорнути

Офіційно. Осімген вийде з перших хвилин матчу проти «Мілану»

Без п'яти хвилин чемпіону Італії потрібно відіграватися у чинного переможця Серії А у Лізі чемпіонів
Осімген і Спаллетті / Фото - AFP

Головний тренер «Наполі» Лучано Спаллетті підсумував матч італійської Серії А з «Вероною» (0:0) та розповів про готовність нападника Віктора Осімгена до зустрічі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів з «Міланом». Слова фахівця передає DAZN.

«Верона» продовжувала сидіти глибоко, тому нам доводиться робити цю павутину проходів, щоб знайти шлях. Ми не зробили достатньо, щоб створити прогалини або максимально використати їх, коли вони з’явилися.

Володіння повинно здійснюватися з балансом, не швидко і не повільно. Коли ви отримуєте простір, треба прискорювати переміщення м’яча, але передачі повинні бути простими, не торкаючись м’яча чотири рази, не роблячи це надто швидко, щоб ви не знали, де буде наступний хід.

Швидкість - це кінець ходу, його завершення, але розвиваючи атаку в задній лінії, вам не потрібно поспішати. Ви повинні розуміти, де є прогалини в обороні суперника.

Так, Осімхен вийде в старті проти «Мілана». Він має таку фізичну силу та швидкість, що йому можна скинути м’яч, а Віктор збереже його, використовуючи голову, зміну темпу, має багато альтернатив для цього. Зараз він герой для наших фанів, тому навколо його персони так багато ентузіазму.

Зазначимо, що «Мілан» у поточному турі також втратив очки.