Вчора 12
Сьогодні 6
Завтра 12

Олександр Зінченко про вболівальників збірної України: «Я вважаю, що в матчі з Італією ми їх трохи підвели»

Українець розчарований результатом
13 вересня 2023р. 18:23
півзахисник збірної України Олександр Зінченко прокоментував поразка від Італії (1: 2) в рамках кваліфікації до Євро-2024.

«Італія – це топ-збірна, гравці, які виступають в топ-клубах, мають дуже великий досвід, гравці, які люблять грати в футбол. Це видно, коли вони комбінують з м'ячем, підходять між собою. Коли ти граєш з таким задоволенням, ти навіть не помічаєш того, що твій суперник дуже багато бігає і втомлюється. Це те, що трапилося з нами.

Ми сьогодні дуже багато витратили сили в першому таймі, бігали. Але, на жаль, нам не вдалося знайти свою гру в першому таймі, і в другому, думаю, теж. Ми знали, що дуже важко буде грати на цьому стадіоні, підтримка італійців була дуже хороша. Українців теж було дуже багато, але я вважаю, що сьогодні ми їх трохи підвели».

збірна України провела п'ять матчів, набрала сім очок і займає третє місце в турнірній таблиці групи Кваліфікації на чемпіонат Європи 2024 року.