Олімпія - Полісся: історичний дебют Житомира на європейській арені
![Олімпія - Полісся: історичний дебют Житомира на європейській арені](/upload/resize_cache/iblock/c38/916_537_2/c3852dd263102a9b2ac4133fcbc12da4.jpeg.webp)
Сьогодні, 25 липня, відбудеться дебютний двобій житомирського Полісся на європейській арені. У своїй першій грі в єврокубках колектив, який лише минулого сезону вперше в історії виступив в УПЛ, зустрітися з Олімпією з Любляни і, сподіваємося, зможе продовжити успішний тиждень для наших клубів.
Пропонуємо до вашої уваги анонс історичної події для команди з Житомира.
Як потрапили до єврокубків?
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-07-25 10.08.51.jpeg)
Олімпія, в свою чергу, потрапила сюди на права бронзового призера чемпіонату Словенії, і тепер спробує повторити успіх попередньої кампанії, коли команда змогла дістатися групового етапу турніру.
Полісся непогано посилилося, але чи достатньо для Європи?
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-07-25 10.08.47.jpeg)
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-07-25 10.08.55.jpeg)
Центральний захисник Кривбаса Данило Безкоровайний коштував Поліссю 600 тисяч євро, а за 100 тисяч був куплений 20-річний лівий оборонець Миная Сергій Корнійчук.
Ще п'ять новачків Полісся прийшли з іноземних чемпіонатів. Серед таких правий захисник Динамо Тбілісі Георгій Майсюрадзе (400 тис.), 19-річний форвард Дімітар Трайков з чемпіонату Македонії (300 тис.), центральний захисник Віалле, який прийшов на правах вільного агента з клубу бразильської Серії В, оборонець хорватської Локомотиви Матей Матіч форвард Адмір Бристрич, орендований саме у Олімпії.
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-07-25 10.08.49.jpeg)
Звичайно, якби в Імада Ашура було більше часу для того, щоб сформувати з цієї купи новачків команду, можна було б говорити про перспективи вовків пройти Олімпію сміливіше, проте навіть у нинішній ситуації український клуб цілком може мати шанси на успіх.
Олімпію боятися – до єврокубків не ходити
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-07-25 10.08.52.jpeg)
Бронзова призерка словенського чемпіонату – навряд чи той суперник, якого має боятися команда, яка бажає боротися за найвищі місця в УПЛ. Олімпія вже встигла розпочати новий сезон, проте провела лише один поєдинок, обігравши у першому турі національного чемпіонату клуб Примор'є (2:0).
На відміну від ситуації перед матчем Динамо - Партизан, важко сказати, що Полісся обов'язково має обігравати цього суперника, або хоча б не програвати йому. Але з підбором гравців житомирського клубу це цілком посильне завдання, тож просто побажаємо Імаду Ашуру та його команді, щоб перша сторінка в єврокубковій історії клубу вийшла яскравою та незабутньою.
Матч Олімпія - Полісся розпочнеться о 20:00
Прогноз XSPORT.ua – нічия
Михайло Цирук спеціально для ХSPORT.ua
У матеріалі використано фото Getty images, ФК Полісся Житомир
Коментарі 0