Остап Маркевич: «Прогрес футболістів «Маріуполя» помітний неозброєним оком»
![<i>Остап Маркевич Остап Маркевич: «Прогрес футболістів «Маріуполя» помітний неозброєним оком»](/upload/iblock/c6f/c6fb0f3573d28c3d4b9b382cbe42617d.jpg.webp)
Головний тренер «Маріуполя» Остап Маркевич поділився враженнями від початку підготовки до другої частини сезону.
Тільки завершили тренування і, зауважу, прогрес наших футболістів помітний неозброєним поглядом. Тим часом, що я побачив, коли хлопці прийшли з відпустки і тим, що маємо зараз - істотна різниця. Гравці краще рухаються, витривалість збільшилася. Але силовий роботою ще будемо займатися - аж до від'їзду до Туреччини.Кулаков відновився. Але вдома «Маріуполь» займався на синтетичному покритті. Тому, ми поберегли його і до тренувань з м'ячем не приваблювали. Однак, на зборі в Туреччині Андрій зможе працювати по повній програмі і виконувати всі завдання.
Ми постараємося знайти баланс між тренуваннями і спарингами. Зрозуміло, що і те, і інше, приносить користь. Але грати тільки заради гри ми не станемо. Поки що ми домовилися про проведення п'яти контрольних матчів. Це нормально. Може, ще додамо по ходу збору, подивимося.
Збереження місця в УПЛ? Оптимізм є. У нас є хороші зрушення, і ми ще багато зробимо. Але, ми хочемо, щоб в боротьбі за збереження прописки в еліті все вирішилося по справедливості - в спортивній боротьбі.
Також стало відомо, що з «Маріуполем» тренуються два бразильця.
Коментарі 0