Вчора 0
Сьогодні 2

Палестина та ОАЕ не виявили переможця на Кубку Азії

Команди обмінялися голами

У матчі 2 туру групового турніру Кубка Азії зустрічалися Палестина та Об'єднані Арабські Емірати.

Збірна ОАЕ вважалася фаворитом у цій грі і вже на 23 хвилині форвард клубу Іттіхад Калба Султан Аділ відкрив рахунок у поєдинку. Усі карти для еміратців сплутав епізод на 37-й хвилині, коли був вилучений Халіфа Аль Хаммаді та призначений пенальті у їхні ворота. Тамер Сейам із тайського клубу Прачуап, втім, одинадцятиметровий удар не реалізував.

Палестина змогла втілити чисельну перевагу на початку другого тайму завдяки автоголу захисника ОАЕ Бадера Насера, але на цьому забитому м'ячі і зупинилася. Підсумковий рахунок зустрічі – 1:1.

19 січня у групі C зіграють Іран та Гонконг. Положення команд: ОАЕ – 4 (2 гри), Іран – 3 (1), Палестина - 1 (2), Гонконг – 0 (1).