Сьогодні 18

Палкін – про матч з « Монако »: « Було прединфарктное стан »

Команда змусила понервувати всіх українських уболівальників
Сергій Палкін / фото - ФК Шахтар

Генеральний директор « Шахтаря » Сергій Палкін прокоментував вихід донецької команди в груповий етап ЛЧ після нервового матчу з « Монако » (2: 2):

« Було таке, прединфарктное стан. Чесно кажучи, сам не зрозумів, як ми з цього вийшли, тому що після першого тайму ситуація була складна. Головне, що ми пройшли далі і тепер граємо в групі. Хотів би привітати всіх уболівальників, клуб, президента клубу! Це був один з ключових матчів в сезоні, і ми були успішні, десь і удача була на нашому боці. У майбутньому, граючи на груповій стадії Ліги чемпіонів, ми удачу вже повинні конвертувати і показати свій футбол, той, який проповідуємо і в який хочемо грати. Думаю, матчі групового етапу Ліги чемпіонів будуть на порядок ефектніше, ніж сьогоднішній.

У першому таймі ми не грали в свій футбол. Кілька ключових футболістів вимкнулися. Було складно в такій ситуації показувати наш футбол. Але робимо знижку на те, що ми грали з « Монако », дуже сильною командою з чемпіонату, що входить в п'ятірку найсильніших в Європі. У першому таймі вони показали, наскільки сильні, ефективні, як вміють грати в футбол. Перший тайм повністю був за ними – це навіть не обговорюється. У нашій команді багато молодих хлопців, гра була дуже відповідальною, і, може бути, хтось із них вимикався. Але це приходить тільки з кількістю матчів і досвідом. Я думаю, від гри до гри ми будемо ставати сильнішими, і таких моментів, як сьогодні, вже не буде. Знову ж, перший тайм однозначно за « Монако », у другому ми моментами грали досить добре.

У перерві думав про те, щоб якомога швидше закінчити цю гру, тому що за першим тайму було таке враження, що двома голами в наші ворота це не завершиться. Але, думаю, в перерві Роберто Де Дзербі дуже добре поговорив з нашими хлопцями, і ми ситуацію перевернули. Я чекав перерви тільки для того, щоб наш тренер провів хорошу підготовчу роботу з футболістами перед другим таймом.

З ким би хотіли зустрітися на груповому етапі? У групі легких команд немає – це ж Ліга чемпіонів. Вибирати складно. Можна зустрітися з ПСЖ, наприклад, там хороший підбір футболістів, нашим уболівальникам буде цікаво.

Підтримка уболівальників на трибунах? Вболівальники були шикарними, підтримка була дуже сильною! Ще раз хотів би подякувати Харків, подякувати уболівальникам, які нас підтримували, тому що вони нам сьогодні, за великим рахунком, зробили результат і були справжнім 12-м гравцем ».

Головний тренер « гірників » Роберто Де Дзербі заявив, що команда змогла виграти завдяки гарячому серцю і сталевим яйцям.

Нагадаємо, визначилися всі учасники групового етапу Ліги чемпіонів.

Джерело: ФК Шахтар Павло Харченко