Вчора 0
Сьогодні 2

Паст: «Із «Шахтарем» у першому таймі було важко, але хлопці вистояли, не панікували»

«Верес» на своєму полі здобув сенсаційну нічию з чинним чемпіоном України
Євген Паст / Фото - НК Верес

Голкіпер «Вереса» Євген Паст підбив підсумки матчу другого туру української Прем'єр-ліги проти «Шахтаря» (1:1).

Якщо відверто, то в першому таймі було важко, але хлопці вистояли, не панікували. Відзначу наших дебютантів: Гакмана та Шевченка, які діяли на флангах захисту. Після перерви стало легше, бо у гостей вилучили Бондаренка. Коли Шевченко вирівняв рахунок, то гра пішла на зустрічних курсах, могли забивати, як ми, так і «гірники». Тому нічийний підсумок – закономірний.

На установці перед матчем керманич зазначав, що за «Шахтар» грають такі ж футболісти, як і ми, треба тільки налаштуватися і продемонструвати свої кращі якості, не шкодувати себе у відборі, терпіти у скрутні моменти. Після поєдинку Лавриненко сказав, що ми – молодці, що виконали його вказівки, і зробив щедрий подарунок у вигляді трьох вихідних.

Паст також прокоментував найскандальніший епізод початку чемпіонату.

Джерело: Sport.ua Сергій Стаднюк