Павелко оголосив про результати переговорів УАФ з UEFA щодо нової форми збірної України
Президент УАФ Андрій Павелко на своїй сторінці в Facebook розповів про результати переговорів з UEFA щодо розміщення слогана « Героям слава! » на футболках збірної України.
« Ми довели, що « Слава Україні! », « Героям Слава! », Великий герб збірної на карті України – офіційні футбольні символи нашої країни. У UEFA погодилися взяти до відома сьогоднішнє рішення виконкому УАФ і попросили час на додаткове вивчення цього питання після закінчення Євро-2020.Під час переговорів представники UEFA неодноразово підтверджували, що узгодили гасло « Героям Слава! » на футболках наших гравців ще в грудні минулого року. Але з урахуванням нового рішення від нас вимагали повністю видалити або замалювати цей напис на футболках всіх гравців, що беруть участь в чемпіонаті Євро-2020. Доводилося озвучити рішучу позицію, яка звучала в ці дні від дуже багатьох уболівальників, аж до бойкоту Євро-2020. Але нам вдалося досягти з UEFA переможного компромісу!
На період проведення матчів турніру з раніше затвердженим дизайном форми, на внутрішній стороні футболок, буде додано ще один елемент. Це затверджена вранці Виконкомом УАФ велика емблема національних збірних з картою України, Тризубом і ще одним написом « Слава Україні ». Гасло « Героям Слава! » буде розміщено за картою, в центрі обрисів меж єдиної України, і вірю, що воно стане справжнім оберегом для наших хлопців. Такий унікальний дизайн форми матимуть виключно наші гравці на Євро-2020. Сподіваюся, що цей емоційно заряджений національним духом талісман стане для синьо-жовтих запорукою відважної боротьби на поле ».
Раніше УАФ затвердив офіційний статус слоганів « Слава Україні! » і « Героям Слава! » як футбольних атрибутів збірної України.