Україна
Офіційний сайт:

Деталі турніру
Україна

Педрінью – про нічию з Вересом: «Шахтар не може втрачати очки. Кожна втрата – це розчарування»

Гірники не змогли виграти у Рівному
Півзахисник Шахтаря Педрінью прокоментував результат матчу з Вересом (1:1) у 8-му турі УПЛ.

Ваш тренер зазначив, що Верес вас не здивував. А вас здивував Верес?

Ми знали, що гра буде складною. Чекали на це з самого початку, ще на етапі підготовки. На початку було складно наростити атакуючий потенціал.

Звичайно, прикро втрачати очки, особливо коли перемога була така важлива для нас. Але ми не опускаємо руки. Негативні результати трапляються, і це чудовий урок, що потрібно працювати більше та покращувати напрацювання.

Як Пушич змінив гру команди після першого тайму?

Він сказав, що нам потрібно грати наполегливіше і з великим терпінням у атакуючій фазі. Загалом ми були задоволені першим таймом. У другому таймі ми наростили потенціал.

Шахтар не може втрачати очки. Кожна втрата – це розчарування, але ми будемо працювати, щоб уникнути цього у майбутньому.

Чи обговорювали ви у роздягальні момент пропущеного голу? Які помилки привели до цього?

Так звичайно. Такий гол, особливо пропущений у швидкій контратаці, неприємний. Прикро втрачати очки, але, як я вже казав, ми не втрачаємо оптимізму. Ми повинні зберігати позитивний настрій та працювати віддано, щоб радувати наших уболівальників.

2 жовтня Шахтар проведе матч проти Аталанти у Лізі чемпіонів.