Карпати мають намір підписати ще п'ятьох новачків
Переможець українського чемпіонату розкрив, як у Карпатах ставляться до молоді
Лупашко поділився враженнями від гри своїх підопічних
14 липня 16:03
![<i>Владислав Лупашко Переможець українського чемпіонату розкрив, як у Карпатах ставляться до молоді](/upload/iblock/5ff/5ff88e2f07aea9b934a8b5f0a10675e8.jpg.webp)
Владислав Лупашко / Фото - Карпати Львів
Головний тренер Карпат U-19 Владислав Лупашко поділився враженнями від гри підопічних у контрольному матчі із Металістом (0:2).
Хочу відзначити важливий момент – ми проводимо збори юнацької команди в Ужгороді. Керівництво клубу вірить у молодих футболістів, робить все можливе, щоб вони розвивались і вже завтра стукали у двері першої команди. Будемо більш плідно працювати. Впевнений, що наступна гра буде якіснішою. Ми будемо краще готові фізично та тактично і покажемо гострішу гру.Я хотів налаштувати хлопців на те, що не потрібно боятися. Вони мають зрозуміти, що можна грати першим номером проти таких команд. І я вважаю, що нам це вдалося. Тому що ми протягом більшої частини гри контролювали мʼяч, хоча моментів було небагато, як і в Металіста.
Раніше повідомлялося, що Карпати мають намір підписати ще п'ятьох новачків.
Коментарі 0