Вчора 4
Сьогодні 3

«Перші 10 хвилин провалили». Форвард Кривбасу – про причини втрати очок із ще одним новачком

Після сенсаційного розгрому від Карпат бронзовий призер минулого сезону ще й зіграв унічию з Інгульцем
Олег Кожушко / Фото - ФК Кривбас

Нападник Кривбасу Олег Кожушко прокоментував нічию в матчі четвертого туру УПЛ проти Інгульця (1:1), а також свій гол у цій зустрічі.

Враження негативні, тому що я вважаю, що ми мали перемагати і не в один м'яч, тому насамперед розчаровані результатом. А сама гра – я думаю, ми грали дуже добре. Перші десять хвилин провалили, а потім максимально контролювали гру, просто трохи не вистачило нам реалізації.

Мій гол? Пішов простріл, я просто трішки пробіг м’яч, і вже міг бити тільки п’ятою. Спробував – забив. По ситуації відпрацював.

Судячи з цього чемпіонату, то Інгулець для всіх суперників незручний, позабирав багато очок перед цим у команд. Тому ми до цього готувалися.

Напевно, ми самі дали їм трішки відчути гру в перші хвилини. Ну а потім, я знову ж таки кажу, що ми, на мою думку, створили не на п'ять і не на шість голів моментів, тому тільки, напевно, собі претензії.

Домашня гра з уболівальниками? Дуже гарна атмосфера. Скучили за рідними трибунами. Можу сказати за всю команду, що ми робили все, що могли, бігли до останньої хвилини, але не ліз м’яч. Нам не пощастило.

Раніше головний тренер Інгульця Василь Кобін зробив сенсаційну заяву щодо свого вилучення у матчі з Кривбасом.

Джерело: УПЛ ТБ Сергій Стаднюк