Сьогодні 15

Перший суперник Динамо у Лізі Європи зіграв внічию з Міланом

У Римі відбувся цікавий поєдинок
31 серпня 23:52
У центральному матчі третього туру Серії А Лаціо та Мілан розійшлися миром у результативній нічиїй 2:2.

На 8-й хвилині Крістіан Пулішич зробив точну подачу з кутового і Павлович головою відправив м'яч у кут воріт Лаціо – 0:1.

У другому таймі команди активізувалися. Нуну Тавареш зробив простріл у центр, і Валентин Кастельянос у дотик зрівняв рахунок – 1:1. За кілька хвилин Тавареш знову опинився в центрі подій, його простріл знайшов Булає Діа, який вивів Лаціо вперед – 2:1.

Мілан не здавався і швидко відповів: Пулішич з флангу виконав простріл, і Рафаел Леау, який щойно вийшов на заміну, зрівняв рахунок – 2:2.

Після цього матчу Лаціо набрав четверте очко після трьох турів, тоді як Мілан має два очки.

Київське Динамо проведе домашній матч проти Лаціо у першому ігровому дні Ліги Європи 25 вересня. Став відомим повний календар ігор синьо-білих.