Петраков: « Я не можу вийти і забити за них »

Українці знову не реалізували велику кількість моментів
01 вересня 2021р. 19:32
Олександр Петраков / фото - УАФ

Головний тренер збірної України Олександр Петраков прокоментував образливу нічию (2: 2) в матчі з Казахстаном:

« Навіть не знаю, що говорити. 90 + 3 - ми забиваємо, я радію, все вже. Одна подача - і нам забили. Люди грають в Лізі чемпіонів і такі помилки допускають. На юнацькому рівні таких помилок не допускають. Я не можу вийти і за них забити. Виходять один на один і...

У першому таймі хвилин 25 грали непогано, потім подусталі. На жаль, функціонально не тримають цю схему. Ми будемо грати до останнього. Звичайно, всі хлопці засмучені, не хочуть виходити навіть на відновлення. Встати не можуть. Ще й поле штучне, ноги « сіли » у всіх.

Тепер ще Франція, але ми будемо грати до останнього ».

Українці завдали 25 ударів, в той час як суперники погрожували воротам Андрія Пятова лише 11 разів. Тричі підопічні Петракова догодили в каркас воріт.

У першому матчі з Казахстаном українці також створили величезну кількість небезпечних моментів, але в підсумку поділили очки.

Таким чином у української команди 4 очка після 4 турів групового етапу кваліфікації ЧС-2022.

Нагадаємо, Сікан забив у дебютному матчі за збірну України.

Джерело: Футбол 1/2/3 Павло Харченко