Під кінець підготовки збірної U-21 до вирішальних матчів року в команду прибули всі гравці
![<i>Фото - УАФ< Під кінець підготовки збірної U-21 до вирішальних матчів року в команду прибули всі гравці](/upload/iblock/caa/caa8e0a2dc523839d03c5c0d35d9f979.jpg.webp)
Підготовка молодіжної збірної України до матчів плей-офф відбору на виходить на фінішну пряму. Про це повідомляє прес-служба УАФ.
До команди Руслана Ротаня прибули всі гравці. Вже 21 вересня вона вирушить до Жиліни на перший матч. Він відбудеться 23-го числа, у відповідь – 27-го.
Склад
Воротарі: Дмитро Мацапура («Зоря» Луганськ), Кіріл Фесюн («Колос» Ковалівка), Яків Кінарейкін («Дніпро-1» Дніпро).
Захисники: Арсеній Батагов («Зоря» Луганськ), Антон Боль, Костянтин Вівчаренко, Олександр Сирота (усі — «Динамо» Київ), Олександр Драмбаєв («Зюльте-Варегем», Бельгія), Дмитро Капінус («Металіст 1925» Харків), Олексій Сич («Кортрейк», Бельгія), Максим Таловєров («Слован», Чехія).
Півзахисники: Артем Бондаренко, Дмитро Криськів, Олег Очеретько, Георгій Судаков (усі — «Шахтар» Донецьк), Володимир Бражко, Микола Михайленко (обидва — «Зоря» Луганськ), Ельдар Кулієв («Минай»), Олександр Назаренко («Дніпро-1» Дніпро), Іван Желізко («Валмієра», Латвія), Єгор Ярмолюк («Брентфорд», Англія).
Нападники: Владислав Ванат («Динамо» Київ), Богдан В’юнник («Цюрих», Швейцарія), Микола Кухаревич («Хіберніан», Шотландія), Данило Сікан («Шахтар» Донецьк).
Резерв: Валентин Рубчинський («Дніпро-1» Дніпро), Едуард Козік («Шахтар» Донецьк), Роман Дідик, Марко Сапуга (обидва — «Рух» Львів), Олег Горін («Минай»), Даниїл Алефіренко, Максим Хлань (обидва — «Зоря» Луганськ), Максим Брагару («Чорноморець» Одеса), Олексій Кащук («Сабах», Азербайджан), Вікентій Волошин («Олександрія»).
Раніше головний тренер національної збірної України Олександр Петраков пояснив, чому забрав голкіпера Анатолія Трубіна з «молодіжки».
Коментарі 0