Вчора 6
Сьогодні 21

Піхальонок: «Нехай зв’язка з Довбиком продовжує працювати»

«Дніпро-1» з хет-триком Артема розгромив «Металіст 1925»

Півзахисник «Дніпра-1» Олександр Піхальонок прокоментував результат матчу з «Металістом 1925» (3:0).

Як далася сьогоднішня гра? Перемога довго не приходила, але врешті-решт роззабивалися?

Так, гра була дуже складною, тому що суперник захищався низьким блоком. Особливо у першому таймі було дуже складно скривати оборону, проте у нас були моменти, але не забили. А вже у другому таймі нарешті розпечатали ворота суперника.

Знову зіграла ваша зв’язка з Артемом Довбиком.

Так це ж добре (посміхається). Нехай так і продовжується!

Водночас можна і відзначити гру воротаря, котрий декілька разів врятував команду за рахунку 0:0, що було дуже важливо.

Так, молодець! Влад зіграв на нуль і ми йому за це вдячні. Він виручає нас вже не першу гру, так було і у матчі із «Вересом» у другому таймі. Він дуже додав і зараз грає на високому рівні.

Нагадаємо, що після втрати очок «Шахтаря» «Дніпро-1» скоротив відставання від «гірників».

Джерело: scdnipro1.com.ua Олег Шумейко-молодший