Вчора 15
Сьогодні 0
Розгорнути Згорнути

Піолі: «Це був ідеальний вечір для Мальдіні: його син забив, але «Мілан» все одно переміг»

Даніель відзначився у складі «Спеції»
06 листопада 2022р. 12:35

Головний тренер «Мілана» Стефано Піолі прокоментував перемогу над «Спецією» (2:1) в 13-му турі Серії А. Його цитує Football Italia.

«Я знав, що Даніель збирається зіграти, і у мене було відчуття, що він заб'є. Такі речі можна тільки відчути. Це був ідеальний вечір для Паоло Мальдіні, тому що його син забив, а «Мілан» все одно виграв.

Ми повинні були вирішити долю матчу ще в першому таймі. Пропустити гол можна, але не можна зупинятися і втрачати голову.

Ми хочемо бути якомога вище в турнірній таблиці перед перервою, але якщо «Наполі» продовжить перемагати, то цілком логічно буде фаворитом. Ми повинні зосередитися на самих собі, в цій грі у нас були шанси, щоб вирішити долю матчу набагато раніше.

Якщо ви поглянете на статистику, ми дозволяємо супернику створювати менше гольових моментів, ніж в минулому сезоні, але пропускаємо більше голів. Вчора ми знову пропустили гол під час позиційної оборони, треба бути обережнішими».

У турнірній таблиці Серії А «Мілан» йде другим, маючи 29 очок.