Верес близький до підписання гравця Полісся
Півзахисник Полісся заявив, що перейшов до європейського клубу, не залишаючи України
Шастал розкрив, як це взагалі можливо
11 липня 10:39
![<i>Дмитро Шастал Півзахисник Полісся заявив, що перейшов до європейського клубу, не залишаючи України](/upload/iblock/73a/73a87e818d51e1b86ff4a2353b633516.jpg.webp)
Дмитро Шастал / Фото - ФК Полісся
Півзахисник Полісся Дмитро Шастал висловився щодо повернення з оренди до Вереса.
Я нещодавно спілкувався з працівниками клубу і розповідав, що я завжди хотів грати в Європі. Чогось мене тягнуло, і мені партнери по команді європейці завжди казали: «У тебе європейський підхід, європейська ментальність. Тобі треба в Європі десь пограти».І от прийшовши зараз у Полісся, я зрозумів, що не треба нікуди їхати – я вже в європейському клубі. Це найкращий з варіантів.
Коментарі 0