Півзахисник « Шахтаря »: « У « Динамо » сильніше група в Лізі чемпіонів »
![Півзахисник « Шахтаря »: « У « Динамо » сильніше група в Лізі чемпіонів »](/upload/resize_cache/iblock/27d/916_537_2/27d442df083d22acad4db69d4dc63c55.jpg.webp)
Півзахисник « Шахтаря » Георгій Судаков вважає, що у « Динамо » група в Лізі чемпіонів сильніше, ніж у « Шахтаря ». Про це гравець заявив « футбольному формату »:
Знову « Реал », знову « Інтер ». Дежавю?
Не знаю навіть, як так. Те попадався « Ман Сіті » три рази поспіль. Вибору немає, будемо іграть.
У кого важче група ЛЧ – у « Шахтаря » або « Динамо »?
Думаю, у « Динамо ».
У них « Баварія », « Барселона », « Бенфіка ».
Думаю, важка група. Ще важче, ніж у нас. Знову ж таки, це досвід. Треба грати, вибору немає. Тим більше, вони зараз хороший футбол показують, добре грають.У чемпіонаті України, по суті, їм конкуренцію зараз важко скласти якимось іншим клубам. Тому що ми бачимо, що вони дуже впевнено обіграють всі команди.
« Колос » обіграли впевнено. Дивився перший тайм матчу з « Металістом-1925 ». Рахунок був 0: 0, але у них моменти, агресивно йдуть. Але це ні про що не говорить. Найважливіше – бути готовим психологічно. Тому що вони в минулому році тільки з « Ференцварошем » брали окуляри.
Думаю, можна з усіма брати окуляри. Показник – « Шахтар » в минулому році проти « Реала ». Два рази з « Інтером » внічию зіграти і два рази виграти у « Реала » – думаю, це показатель.
У матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів « Динамо » зіграла внічию з « Бенфікой », а « Шахтар » несподівано поступився « Шеріф ».
Коментарі 0