Полісся вирушило на дебютний матч у єврокубках
![Полісся вирушило на дебютний матч у єврокубках](/upload/iblock/d99/d999f2a0c511e400b1cf178c9fa5a76f.jpg.webp)
Полісся вирушило до Польщі, де команда завершить підготовку до матчу кваліфікації Ліги конференцій проти словенської Олімпія.
Перша в історії клубу єврокубкова гра відбудеться 25 липня. Головний тренер Полісся Імад Ашур взяв на підготовку до гри 28 футболістів, повідомляє прес-служба клубу.
Воротарі: Євген Волинець, Олег Кудрик, Артем Поспєлов.
Захисники: Олексій Авраменко, Сергій Чоботенко, Георгі Майсурадзе, Данило Бескоровайний, Богдан Михаліченко, Лукас Тейлор, Едуард Сарапій, Артем Смоляков, Матей Матіч, Жоао Віалле.
Півзахисники: Олександр Назаренко, Богдан Панчишин, Борис Крушинський, Пайшао, Артем Козак, Руслан Бабенко, Таллес Коста, Димитар Трайков, Еміль Мустафаєв, Богдан Кушніренко, Олексій Гуцуляк, Дмитро Шастал.
Нападники: Філіп Будковський, Луїфер Ернандес, Адмір Брістріч.
Коментарі 0