Сьогодні 4
Розгорнути Згорнути

Пономарьов: «Дуже складний газон, важко було грати»

Фахівець підбив підсумки останнього поєдинку року

Головний тренер Руху Віталій Пономарьов прокоментував матч 17-го туру УПЛ Ворсклою (1:1).

«Було багато моментів і з нашого боку, і з боку Ворскли. Тому я думаю, що гра сподобалася. Для нас був дуже складний матч. Ворскла – досвідчена команда з якісними досвідченими футболістами. У другому таймі нам було складніше, Ворскла більше домінувала. Однак я дякую хлопцям за цю гру, самовіддачу та результат також.

Дуже складний газон, тож у такий футбол, який ми грали всю осінню частину, важко було грати. Ми адаптувалися до поля, пристосовувалися та вибирали тактику, відштовхуючись від стану газону.

Ми не просили хлопців у другому таймі утримувати результат. Ми завжди хочемо грати з позиції сили, грати агресивно. Ворскла змусила нас так грати, не ми так вирішили. Ще раз хочу повторити, тут дуже досвідчені футболісти, проти яких важко було постійно грати другим номером. Суперник зрештою забив, використавши свій момент», – наводить слова Пономарьова телерам-канал УПЛ ТВ.