Розгорнути Згорнути

Поразка від ЛНЗ допомогла розгромити Зорю. Думка нового бомбардира Руху

Літній новачок команди Віталія Пономарьова забив черговий для себе м'яч
Ігор Краснопір / Фото - Рух Львів

Нападник Руху Ігор Краснопір поділився емоціями після свого голу в матчі четвертого туру УПЛ проти Зорі (3:0). Слова футболіста передає пресслужба клубу.

В епізоді із забитим м’ячем Ілля Квасниця на своїй половині поля відібрав м’яч та віддав довгу передачу вперед. Я вірив у те, що захисник може помилитись, дограв епізод до кінця і мені вдалося використати цю помилку та забити гол.

«Зоря» це організована команда із серйозним підбором гравців. Та в цьому матчі гра краще давалась «Руху» і ми заслужено перемогли. Команда зробила правильні висновки після поразки від ЛНЗ, адже в тому поєдинку після забитого голу ми надто притислись до своїх воріт, давали супернику створювати моменти. Перед грою із «Зорею» в нас була установка не втрачати концентрацію, а в перерві ми говорили про те, що треба тримати той темп, який ми задали в першому таймі. Це допомогло нам здобути позитивний результат.

У нас багато молодих футболістів у складі, зокрема на заміну в другому таймі вийшли Мухаммад Джурабаєв та Данило Слива. Хлопці молодці, дуже добре проявляють себе у тренувальному процесі, помітно, що вони стараються, тож вони не просто так працюють з першою командою та потрапили в заявку на цей матч. У «Руху» кожен гравець має шанс проявити себе. А старші гравці повинні допомогти цим юнакам адаптуватись до вимог дорослого футболу і вийти на новий для себе рівень.

Сподобалася атмосфера на трибунах і хочеться подякувати вболівальникам за те, що вони прийшли на матч із «Зорею» та підтримали «Рух». Це неймовірно, коли ти граєш перед глядачами, адже це додатково мотивує кожного футболіста. Хочеться, щоб і в наступних домашніх матчах ми мали таку підтримку.

Після матчу із Зорею головний тренер Руху Віталій Пономарьов оцінив складну кадрову ситуацію у команді.