Germany

Португалія крупно оібграла Туреччину на Євро-2024

Команда Роналду кваліфікувалася до 1/8 фіналу з першого місця
22 червня 21:26
Збірна Португалії обіграла національну команду Туреччини у матчі 2-го туру групового етапу Євро-2024 і таким чином забезпечила собі перше місце у групі F.

Рахунок на 21-й хвилині відкрив Бернарду Сілва, за вісім хвилин турки забили курйозний автогол — Самет Акайдин віддавав передачу воротареві, але влучив у свої ворота.

На 56-й хвилині капітан португальців Кріштіану Роналду втік із Бруну Фернандеш до воріт турків, але вирішив не пробивати сам, а віддав гольовий пас партнеру.

В активі португальців стало шість очок. Підопічні Роберто Мартінеса випереджають другу команду групи Туреччину на три очки. Через результат особистої зустрічі турки не зможуть пройти португальців. На третьому рядку групи F знаходиться Чехія, яка набрала одне очко. Замикає турнірну таблицю групи Грузія також із одним очком.

Євро-2024. Другий тур, Група F

Туреччина – Португалія 0:3 (Бернарду Сілва 21, Акайдин 29 авт, Бруну Фернандеш 56)