Germany

Португалія та Чехія ефектно закрили перший тур Євро-2024

Вийшло на тоненького
19 червня 00:26

Матч Португалія - Чехія у Лейпцигу закривав програму першого туру групового турніру Євро-2024.

Зустріч завершилась з рахунком 2:1. Після безгольового першого тайму помилкою португальців біля своїх воріт скористався Провод, який ефектним ударом влучив у ворота суперника.

Португалія після пропущеного голу прокинулася та кинула всі сили в атаку. Початок камбеку Роналду та Ко поклав автогол чеського захисника, який не зміг відвести загрозу від своїх воріт.

Ближче до кінця матчу Португалія організувала гол для Жоти, проте на момент скидки на гравця Ліверпуля Кріштіану встиг залізти в офсайд.

На щастя, на допомогу Португалії прийшов Консейсау, який за дві хвилини перебування на полі швидко зорієнтувався та переправив м'яч у ворота Чехії.