Вчора 2
Сьогодні 2

«Працюємо над цим компонентом». Лавриненко назвав головний фактор сенсаційної перемоги над «Кривбасом»

Тренер «Вереса» прокоментував 2:1 із командою з верхньої «вісімки»
Сергій Лавриненко / Фото - НК Верес

Головний тренер «Вереса» Сергій Лавриненко назвав стандарти запорукою успіху в контрольному матчі проти «Кривбасу» (2:1). Слова фахівця передає прес-служба клубу.

Задоволений тренувальним циклом, який ми провели. Команда витримала усі навантаження. Провели чотири хороших спаринги.

Сьогодні мені дуже сподобався перший тайм. В дуже інтенсивному темпі відіграли, забили хороші голи. Могли забити ще. В одного з новачків був шанс - суперника врятувала стійка воріт. В перерві зробили заміни. Гра вирівнялася. Кінцівка матчу була вже за суперником. Змінився малюнок гри. Могли ми забити, міг забити й суперник.

Сьогодні обидва м‘ячі забили після розіграшів стандартів. На кожному тренуванні працюємо над цим компонентом. Сьогодні це спрацювало. Як я вже казав, Денис Балан - наша таємна зброя. Сьогодні м‘яч знову, як до магніту, до нього прилетів. Він забив. Задоволені зборами, сьогоднішньою перемогою і з хорошим настроєм розпочинаємо підготовку до гри з «Поліссям».

Раніше екс-тренер «Волині» Віталій Кварцяний зізнався, що йому подобається підхід «Вереса» в організації клубу.