«Правильна практика для орендованих» – тренер «Чорноморця» згадав матч з «Динамо»
![<i>Юрій Мороз «Правильна практика для орендованих» – тренер «Чорноморця» згадав матч з «Динамо»](/upload/iblock/8c2/8c28fcd2648cb999d90ce8c0d9556ec6.jpg.webp)
Головний тренер «Чорноморця» Юрій Мороз згадав матч осінньої частини УПЛ проти «Динамо» (1:6). Керівництво киян дозволило грати своїм орендованим футболістам.
Футбольна Україна з цікавістю очікувала рішення київського «Динамо» щодо участі в грі з «Чорноморцем» орендованих у нього 16 футболістів. Напрошується цілком іронічне питання: якби воно було негативним, довелося б випускати на поле резервістів, лікаря, масажиста і адміністратора?
Так, виходу іншого не було б. Діяли б саме так. А якщо серйозно, то думаю, що набрали б гравців з дубля. Ми були готові до подібних речей. Але спасибі керівництву обох клубів - зокрема, Ігорю Михайловичу, що пішли назустріч нашій команді в цьому питанні.
На мій погляд, це правильна практика для орендованих футболістів. Нехай хлопці грають і доводять свою спроможність в суперництві зі своїми колишніми клубами, в яких вони на контрактах. Чому б не подивитися їх у справі проти своїх же суперників? Це нормально.
Навколо матчу з «Динамо», програному «Чорноморцем» з великим рахунком 1: 6, було багато пересудів. Як на все це реагували?
Кривотолки дійсно були. Мені тут складно щось коментувати, так як результат говорив сам за себе. Ту гру (а спостерігав я її зверху через дискваліфікації) ми ретельно розбирали і аналізували. Знову ж, повторюся: мали місце індивідуальні помилки молодих виконавців.
Раніше Мороз прокоментував своє майбутнє в одеському клубі.
Коментарі 0