«Десна» може провести домашній матч з «Динамо» в Києві
Президент «Десни»: «Якби в клубі були критичні проблеми - ми б не полетіли на збір до Туреччини»
Також Левін повідав про ситуацію з трнсферним баном
18 лютого 2022р. 16:02
![Президент «Десни»: «Якби в клубі були критичні проблеми - ми б не полетіли на збір до Туреччини»](/upload/iblock/855/8557f914c46ee7349fce6d31ea3d9e56.jpg.webp)
Фото: ФК Десна
Президент «Десни» Володимир Левін зізнався, що в клубі здивувалися, коли FIFA наклала трансферний бан.
«Сьогодні на клуб дійсно накладено трансферний бан. Для клубу він став великою несподіванкою, і ми не були до нього готові. Ми розуміємо, що така ситуація є, і ми знаходимося на фінальному етапі її рішення з Костянтином Дімою».
Тобто клуб і футболіст безпосередньо спілкуються з приводу вирішення цього питання?
«Представник «Десни» вийшов на Діму, а його представник став спілкуватися з нами після моїх інтерв'ю, де я повідомив про те, що бан викликав дискомфорт в клубі. Зарплату ми готові йому були виплатити в будь-який момент, але є відсотки, які нараховуються і нараховуються. Ми ж просили, щоб представники Діми вийшли на контакт з клубом, щоб врегулювати цю ситуацію. Зараз ми нарешті на етапі переговорів. Сподіваюся, що ці переговори нам вдасться завершити до кінця зимового трансферного вікна, і, відповідно, зняти з «Десни» трансферний бан. Ми вийшли до його представникам з конкретною пропозицією, залишилося тільки узгодження цих умов від них. Вони готові забрати всю зарплату і компенсацію. Дуже хочемо завершити всі ці справи якомога швидше і встигнути заявити кілька новачків ще на цей сезон ».
Трансферний бан можуть зняти, але в клубі досі залишаються проблеми з зарплатами. Чи не побоюєтеся нового бану через подібну заборгованості?
«Можу сказати, що якби були критичні проблеми, то футболісти не полетіли б до Туреччини. Вони недавно отримали зарплату за два місяці. Більше трьох місяців, є нормативною заборгованістю, у наших футболістів немає».
Чи правда, що якщо не вдасться до кінця сезону позбутися трансферного бану, то клуб може зникнути з футбольної карти України?
«З трансферним баном клуб довго не зможе існувати. Буде певна кількість футболістів, які покинуть нас, а на їх місце ми не зможемо нікого взяти. Зараз ми заповнюємо заявку завдяки гравцям з молодіжної команди U-19 і цілком можемо грати в УПЛ, але це рано чи пізно закінчиться. Тому трансферний бан дійсно велика загроза для існування футбольного клубу ».
Також повідомлялося, що «Десна» не встигне підготувати домашній стадіон до відновлення УПЛ.
Коментарі 0