Кобін вижив відомого гравця з Інгульця
Президент Інгульця Поворознюк: «Я називаю їх інвалідами»
Жорстока заява власника клубу
![Президент Інгульця Поворознюк: «Я називаю їх інвалідами»](/upload/resize_cache/iblock/2a8/916_537_2/2a83ac1cb2711807077c3d23bb05b790.jpg.webp)
Фото: ФК Інгулець
Президент Інгульця Олександр Поворознюк розповів про цілі команди на новий сезон в УПЛ висловився щодо кадрової політики клубу з Петрового.
«Ставимо завдання не нижче 10-го місця, закріпитися в елітному дивізіоні. У нас дуже багато молоді, зараз подивимося, як ми закріпимося, а потім ставитимемо амбітніші цілі.Я не прихильники відомих прізвищ, я їх називаю інвалідами, які ходять із команди до команди, а коли виходять на поле, то нічим не відрізняються від молодих.
Треба брати хлопців, у яких горять очі на футбол, які виходитимуть та рубатимуться на кожному квадратному метрі. Ось таких треба брати голодних до футболу. А ці мажори, інвалідами їх називаю, ходять із клубу до клубу і лише ціни собі не знають. Я не бачу в них перспективи», – сказав Поворознюк на своєму однойменному каналі YouTube.
Минулого сезону Інгулець став переможцям Першої ліги.
Коментарі 0