Президент Вереса: «Оренда Шастала та Янакова — історія win-win»
![Президент Вереса: «Оренда Шастала та Янакова — історія win-win»](/upload/iblock/b29/b29079c39d40adcef95b2cc33f14acff.jpg.webp)
Президент рівненського клубу Верес Іван Надєїн висловив свою думку щодо останніх трансферних угод команди, а саме оренди форварда Дмитра Шастала і вінгера Дениса Янакова із житомирського клубу Полісся.
#QUOTE «Відвідав тренувальний табір Полісся. Ми поговорили з керівництвом клубу з гравцями. Потім багато спілкувалися в дорозі, бо їхали до Туреччини разом із Дмитром та Денисом. Я побачив, що вони мають мотивацію допомагати нашій команді і підтвердити, що вони футболісти високого класу. Це історія win-win, коли від оренди виграємо ми, гравці та Полісся.
Я всім одразу сказав, що ми не хочемо обмежуватись піврічною орендою. Якщо все вдаватиметься – чому б не продовжити співпрацю. Вдячні президенту Полісся, що пішов нам на зустріч. Дмитро та Денис – це для нас точно посилення. Конкуренція у команді майже максимальна. Потрібно знайти ще одного опорника і ми будемо готові до боротьби за збереження місця в УПЛ».
Коментарі 0