Сьогодні 5

Пушич: «Шахтар міг забити Лівому берегу більше, ніж один гол»

Наставник «гірників» висловився щодо мінімальної перемоги над новачком УПЛ
Маріно Пушич / Фото - ФК Шахтар

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич проаналізував матч третього туру української Прем'єр-ліги проти Лівого берега (1:0).

Звісно, головною метою у футболі залишаються перемоги та здобуття трьох очок, і сьогодні нам вдалося цієї мети досягти. Гра проходила за доволі складним сценарієм, особливо на початку – у першій половині.

І, звичайно, ми очікували, що наш опонент буде доволі складним і непоступливим, що ви могли побачити на полі. Проте я максимально задоволений тим, як моя команда відпрацювала. Особливо задоволений тим, як ми зіграли в другому таймі, як ми змогли корегувати деякі неточності.

Ще раз відзначу, що гра проходила за дещо складним сценарієм, однак попри це все ми змогли створити вдосталь моментів, особливо в другій половині зустрічі, і вважаю, що ми могли забити більше, ніж один гол. Суперник створив, по факту, один момент, який прийшов після наших індивідуальних помилок. Тим не менш хочу похвалити свою команду за старання, за продемонстрований рівень. Продовжуємо працювати та готуватися до наступних поєдинків.

Зазначу, що по перерві ми значно покращили наш стиль, особливо в пошуку вільного простору та в більшій розкутості гри. Як я завжди кажу своїй команді: труднощі кують переможців. Це означає, що кожного разу, коли стикаємося з якимись непростими ситуаціями, ми буквально загартовуємося.

І сьогодні ми мали чергову чудову нагоду вирости та загартуватися – і як команда, і кожен особисто як професіонал. Тому я хочу щиро похвалити свою команду за ту віддачу й за той рівень гри та особисте покращення, які вони продемонстрували.

Раніше автор єдиного голу Данило Сікан вибачився за своє святкування м'яча.

Джерело: shakhtar.com Сергій Стаднюк