Деталі турніру
Україна

Пушич відреагував на нічию Шахтаря з Вересом

Фахівець проаналізував поєдинок у Рівному

Головний тренер донецького Шахтаря Маріно Пушич прокоментував виїзний матч восьмого туру УПЛ з Вересом (1:1).

«Безперечно, ми створили достатньо моментів, щоб розраховувати на перемогу в цьому матчі. Думаю, що ви, так само як і я, дивилися гру і мали можливість побачити, що ми мали достатньо моментів, щоб відзначитися вдруге і навіть забити більше голів, тому з точки зору якості гри та нашого атакуючого потенціалу ми заслуговували на перемогу в сьогоднішньому матчі.

Проте сталося так, як сталося. Щодо першого тайму, то ми створили один-два добрі, якісні моменти, але до перерви нам не вистачало, можливо, реалізації в завершальній стадії. А вже у другому таймі ми повністю змінили картину саме за якістю гри», – сказав Пушич.

Шахтар залишився на четвертому рядку у турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 13 очок.