Сьогодні 0

Ракув Кочергіна завершив свій довгий шлях у кваліфікації Ліги чемпіонів

Поляки програли протистояння у плей-оф Копенгагену
фото - Копенгаген
В рамках повторного матчу плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів польський Ракув грав на виїзді з данським Копенгагеном. У Польщі тиждень тому перемогу з мінімальним рахунком святкували данці 1:0.

Український форвард Ракува Владислав Кочергін вийшов у стартовому складі і відіграв 76 хвилин. На той час Копенгаген вів у рахунку 1:0 завдяки голу Деніса Вавро, який відкрив рахунок ударом з-за меж штрафного майданчика. Нападник Ракува Лукаш Зволінскі повернув інтригу на 88-й хвилині, зрівнявши рахунок, але Ракув все ж не зміг заслужити право пробитися до групового раунду Ліги чемпіонів.

Поляки пройшли довгий шлях у кваліфікації ЛЧ, почавши з першого раунду, обігравши на шляху до плей-оф естонську Флору, азербайджанський Карабах і кіпрський Аріс. Зупинити Ракув зміг тільки Копенгаген. Тепер клуб Кочергіна продовжить єврокубкову кампанію у групі Ліги Європи.