Сьогодні 0
Розгорнути Згорнути

Райс: «Арсенал, як і раніше, налаштований позитивно в ЛЧ»

Команда програла Порту

Півзахисник Арсеналу Деклан Райс прокоментував BBC поразка від Порту (0:1) у матчі Ліги чемпіонів.

«Думаю, що пропущений гол на останній хвилині говорить про деяку недосвідченість.

Йде 93-та хвилина, дивимося на табло, а там 0:0 – ми двічі віддаємо м'яч на краю нашого штрафного майданчика, і суперник б'є у верхній кут воріт. Потрібна певна кмітливість, щоб побачити хід гри, тому що якщо ви не можете виграти, не можна програвати, особливо у плей-офф.

Але ми, як і раніше, налаштовані позитивно, це лише один із двох матчів, тому ми будемо готові до наступної гри. Цього року ми програвали матчі та грали внічию, і в роздягальні всім було справді погано. Але цього разу навколо клубу та команди панує позитив.

Я думаю, ми почали 2024 дуже добре. Ми отримаємо позитивні моменти з цього матчу та подивимося, де ми можемо додати. За два тижні на нас чекає важлива гра, і ми будемо до неї готові. Неможливо забивати у кожному матчі по 5-6 голів – ви зіткнетеся з командами, які спостерігали за вами та бачили, що можна зробити, щоб вас зупинити.

Я не впевнений, що у нас були удари в площину воріт, і це важко прийняти. Але, як я вже сказав, ми, як і раніше, налаштовані дуже позитивно».