Вчора 14
Сьогодні 5

Реал у зірковому складі не зміг обіграти Мальорку у першому турі Ла Ліги

Остров'яни дали бій королівському клубу
У матчі першого туру іспанської Ла Ліги Мальорка у себе на острові приймала мадридський Реал.

Реал відкрив рахунок на 13-й хвилині завдяки голу Родріго. Однак у другому таймі на 53-й хвилині господарі зрівняли рахунок зусиллями Ведата Мурікі. Матч ознаменувався дебютом у Ла Лізі для зіркового новачка Реала Кіліана Мбаппе, який перейшов у команду цього літа. Але ні Мбаппе, ні решта зірок Реала так і не змогли вирвати перемогу у Мальорки - 1:1.

Український воротар мадридців Андрій Лунін провів весь матч на лаві запасних.

Варто зазначити, що за підсумками минулого сезону мадридський Реал став чемпіоном Прімери, а Мальорка завершила сезон на 15-му місці із 40 очками.