Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Реал здійснив камбек у матчі з останньою командою Прімери

Альмерія вела у два м'ячі

Реал та Альмерія поділили очки у матчі 21 туру Ла Ліги, який завершився з рахунком 3:2.

Аутсайдер чемпіонату шокував публіку двома голами. На першій хвилині Рамазані відкрив рахунок, а перед перервою Гонсалес наважився на дальній удар, який завершився гарним голом у ворота Кепи.

Після перерви Реал дуже швидко змінив ситуацію на полі. На 57-й хвилині Вінісіус відіграв один м'яч, а через 10 хвилин Беллінгем реалізував пенальті, який був призначений після перевірки VAR епізоду з грою рукою у штрафному майданчику Альмерії.

Розв'язка поєдинку настала на сотій хвилині, коли Карвахаль забив третій гол у ворота Альмерії, який приніс перемогу команді Карло Анчелотті.

Ла Ліга. 21 тур

Реал - Альмерія 3:2

Голи: Вісісіус, 57, Беллінгем, 67 (з пенальті), Карвахаль, 90+10 - Рамазані, 1, Гонсал, 43