Сьогодні 2

Ребров: «Чому в Україні всі вважають, що ми повинні всіх виносити по 3:0, 4:0?»

Тренер також відзначив роль Циганкова
20 червня 2023р. 09:48

Головний тренер збірної України Сергій Ребров оцінив УАФ гру проти Мальти (1:0).

«Важко грати 3 матчі за 10 днів. Знали, що гра буде важкою. Як і у зустрічі з Північною Македонією, другий тайм зіграли впевненіше. Головним сьогодні було – здобути 3 очки і рухатися далі.

З такими командами нам дуже складно грати, тому що у них дуже компактна оборона. Я розумів, що так буде».

Чому нам так важко даються перемоги над такими командами?

«Оборонятися вміють всі. Так, Англія перемогла Мальту 4:0, але англійці забили швидкий гол. Якщо ми не забиваємо швидкий гол, стає дуже складно. Зараз всі команди Європи можуть оборонятися. У першому таймі ця команда показала це. Я не здивований, що була така важка гра. Я говорив про це ще перед грою. Я не розумію, чому в Україні всі вважають, що ми повинні всіх виносити по 3:0, 4:0. Чому?

Зараз остання гра. Зараз червень, коли футболісти знаходяться у відпустках. Вони дуже втомилися після сезону. Я вдячний гравцям, що в другому таймі ми додали. Так, не дуже чітко, але ми працюємо всього 10 днів. Коли футболісти втомилися, їм важко зробити на полі те, що їм пояснювали».

Циганкову віддали роль лідера команди. Як вирішували, хто буде бити другий пенальті?

«Сам Віктор поставив себе лідером команди, ніхто його не призначав. Те, що він зробив в останніх трьох матчах, це його заслуга. Це він робить.

Перед грою ми визначали, що Ярмоленко б'є пенальті. Але коли він не забив, я бачив, що він сам сказав Віктору йти бити. Я розумію Андрія. Він не був упевнений і на 100% готовий до другого пенальті. Вдячний Віктору за те, що він пішов і показав, що готовий до цього в будь-якому психологічному стані».