Сьогодні 0

Ребров назвав причини поразки України у матчі проти Чехії

Головний тренер «синьо-жовтих» розбив гру в Празі на два тайми
Сергій Ребров / Фото - УАФ

Головний тренер збірної України Сергій Ребров назвав причини поразки у матчі другого туру Ліги націй проти Чехії (2:3). Слова фахівця передає пресслужба УАФ.

Ми засмучені результатом, адже програли важливий для нас матч. Але я вдячний гравцям, вони намагалися врятувати поєдинок.

Я вважаю, що в першому таймі Чехія була дуже агресивною, було важко створювати. У цьому матчі все вирішили помилки, яких ми припустилися в обороні. Навіть коли ми забиваємо два голи...

Другий тайм був інтенсивний, цікавий, ми могли забивати більше. Ми програли через свої помилки.

Я не говорив, що ми не грали агресивно. Так, Чехія вдома діяла дуже агресивно. Але й ми намагалися відбирати м’яч, після пропущеного гола ми багато пресингували, зрівняли рахунок завдяки пресингу й відбору.

Я не можу сказати, що ми не були агресивні. І в другому таймі ми намагалися все робити. Ще раз кажу, я вдячний гравцям, вони зробили все. Якщо порахувати, скільки ми створили моментів, то цього вистачило б на декілька ігор.

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко заявив, що команда повністю перегравала чехів у другому таймі.