Вчора 21
Сьогодні 15

Ребров, незважаючи на поразку прямому конкуренту, вірить у вихід на Євро напряму

Головний тренер «синьо-жовтих» заявив, що шанси у команди все ще є
13 вересня 2023р. 17:22
Сергій Ребров / Фото - УАФ

Головний тренер збірної України Сергій Ребров оцінив подальші шанси команди після поразки у матчі відбору на Євро-2024 проти Італії (1:2). Слова фахівця передає прес-служба УАФ.

Італійці не здивували, вони з першої хвилини намагалися грати дуже інтенсивно. Швидкий гол їм допоміг. Суперник створював моменти, але я вдячний хлопцям, що вони повернулися у гру - ми забили м’яч. У другому таймі ми мали ще декілька моментів, щоб зрівняти рахунок.

Шанси є навіть тоді, коли їх немає. Ми потрапили в дуже складну групу. Матчі з Італією та Англією були ключовими. Якщо дивитися на турнірне становище, то ми маємо шанси. Ми дуже серйозно готуватимемося до двох наступних матчів. Я впевнений, що в нас є шанси на вихід з групи.

Ребров також зізнався, що збірній України поки важко грати два матчі поспіль з топовими суперниками.