Вчора 21
Сьогодні 15

Ребров – про перемогу над Мальтою: «Вважаю, що це максимум, який ми могли зробити зараз»

Тренер зізнався, що гра була важкою
19 червня 2023р. 22:06

Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував перемогу над Мальтою (1:0) у відборі на Євро-2024.

«Ви бачили перший тайм, було дуже важко. Ми розуміли, що гра буде такою. Ми готувалися. Вважаю, що Мальта зіграла більш інтенсивно, накривала нас, створювала перешкоди. Другий тайм був набагато краще, ми заслужено виграли матч.

Звичайно, гравці з заміни посилили нас. Там вже і суперник почав підсаджуватися, тому що витратив занадто багато сил до перерви. Наші свіжі гравці вийшли і зробили результат.

Перші підсумки роботи? Я вже сказав, що вдячний футболістам. У дуже короткі терміни ми розуміємо один одного, рухаємося в одному напрямку. Думаю, далі між нами буде більше розуміння, адже отримаємо більше часу. Вважаю, що це максимум, який ми могли зробити зараз».

Україна займає друге місце з шістьма очками в таблиці групи.